Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Patria Online
Profil

Patria Online, a.s. je stoprocentní dceřinnou společností Československé obchodní banky, a.s. a její základní kapitál dosahuje 101 000 000Kč.

Patria Online provozuje investiční portál www.patria.cz, který patří k vedoucím finančním serverům v ČR. Patria.cz není klasickým finančním portálem o osobních financích, ale exkluzivním finančním serverem zaměřeným na problematiku investování. Patria.cz poskytuje původní zpravodajství, online data, profesionální analýzy, konzultační, mobilní a další služby z oblasti finančních trhů a ekonomiky.

Hlavním cílem Patria Online je přinášet svým uživatelům komplexní a objektivní informace a následně jim umožnit profesionální exekuci jejich investičního příkazu prostřednictvím své dceřiné společnosti Patria Finance - licencovaného brokera, který provozuje obchodní platformu na adrese www.patria-direct.cz.

Portál Patria.cz navštíví alespoň jednou za měsíc 75 000 uživatelů (zdroj: Netmonitor), kteří si měsíčně zobrazí více než 3 700 000 stran (únor 2015).

Produkty a služby:
Patria Plus
  • Komplexní internetová informačně-konzultační služba určená investorům, manažerům a finančním profesionálům. Více o produktu naleznete na www.patriaplus.cz.
Inzerce
  • Prostřednictvím portálu www.patria.cz má inzerent možnost oslovit početnou exkluzivní skupinu uživatelů. Více naleznete zde.
Statutární orgány společnosti
Představenstvo: JIŘÍ VYSKOČIL
JAN POULÍK
MARTIN KOSOBUD
Dozorčí rada: KOEN HOFFMAN
PATRICK ROPPE
MAREK DITZ
PETR KNAPP
TOMÁŠ NOVÁK
 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o