Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

Tiskové oznámení

Praha, 22.2.2001, 10:00

Věc: Oznámení o spuštění nové podoby finančního portálu www.patria.cz

Společnost Patria Online, a.s. dnes oznamuje, že spustila novou podobu www.patria.cz. Zásadní a převratnou změnou v podmínkách českého internetu je rozdělení finančního portálu na část určenou fyzickým osobám a část pro podniky a instituce.

"Změna struktury serveru odráží odlišné potřeby uživatele podle toho, zda vstupuje na web jako fyzická osoba, nebo jako zástupce podniku či instituce. Důvodem rozdělení stránek je vyjít vstříc potřebám zástupců obou skupin, jež považujeme za naprosto rozdílné, a nabídnout jim dostatek informací, které budou moci v budoucnu využít k uskutečnění transakcí. K tomuto kroku přistupujeme jako první finanční server v České republice, v zahraničí je však tato varianta běžným obchodním modelem", říká Martin Kodýdek z Patria Online.

Obsahový záběr serveru se neustále rozšiřuje, nejvíce prostoru je však i nadále věnováno finančním trhům a dění v české ekonomice. Nová verze stránek obsahuje i sekce zaměřené např. na stavební spoření, hypotéky či daně. Kromě vlastních zdrojů využívá Patria dat významných informačních společností v čele s renomovanou agenturou Reuters. Všechny údaje mohou návštěvníci serveru využívat zdarma.

Patria Online, a.s. je stoprocentně vlastněnou dceřinou společností Patria Finance, a.s. Jejím prostřednictvím skupina Patria realizuje veškeré své internetové aktivity. Cílem vertikálního portálu www.patria.cz je stát se vedoucím finančním portálem v zemi, poskytujícím veškeré služby související s finančním rozhodováním jak soukromých osob, tak profesionálních pracovníků průmyslových či finančních institucí.

Měřeno počtem unikátních IP adres se portál POL stal v období září - prosinec 2000 nejnavštěvovanějším finančním serverem v České republice (zdroj: iaudit společnosti Taylor Nelson Sofres Media).

Kontakt:
Martin Kodýdek
tel.: 221 424 178
e-mail: kodydek@patria.cz

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o