Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

Oznámení

Praha 6.5.1999

Patria oceněna jako nejlepší obchodník s cennými papíry v ČR v roce 1999

Společnost Patria Finance, a.s. dnes obdržela oznámení o vítězství v soutěži o nejlepšího obchodníka s cennými papíry v České republice. Toto ocenění jí udělil časopis Central European v rámci „Central European Awards 1999“, a to již podruhé za sebou. Společně s Patrií byly vybrány Živnostenská banka (nejlepší domácí banka v ČR) a ING Barings (nejlepší mezinárodní banka v ČR). Helen Davidson, Ilja Gregory a Oonagh Leighton v posledním čísle časopisu Central European píší: „ … i nadále jsme se drželi původního záměru udělovat tato ocenění lidem, bankám a obchodníkům s cennými papíry, kteří jsou nejlepší na trzích svých produktů … “.

Předseda představenstva Zdenek Bakala k tomu poznamenal: „Toto ocenění je pro nás i pro naše klienty velmi potěšující, zejména v souvislosti s blížícím se pátým výročím založení Patrie.“

Patria byla založena v květnu 1994 jako první česká společnost poskytující kompletní portfolio služeb investičního bankovnictví – obchodování s akciemi a dluhopisy, emise cenných papírů, firemní finance, poradenství pří fůzích a akvizicích, správu finančních aktiv pro instituce i fyzické osoby, ekonomický a podnikový výzkum a výzkum trhu dluhopisů.

Patria v minulém roce zobchodovala cenné papíry v objemu 174 mld. Kč a objem aktiv svěřených klienty ke správě již přesáhl 7 mld. Kč.

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o