Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

TISKOVÁ ZPRÁVA

V Praze dne 10. září 2007

Patria Direct spouští nový portál „Centrum investora“

Společnost Patria Direct vytvořila nový portál Centrum investora – www.centruminvestora.cz. Stránky by měly sloužit jako místo, kde jsou nabízeny zajímavé investiční příležitosti pro individuální investory.

“Na rozdíl od jiných portálů, které obecně vysvětlují význam různých typů cenných papírů, portál Centrum investora bude představovat konkrétní tituly a jejich vhodnost pro české retailové investory. Nabízí tím zcela konkrétní tipy do investorských portfolií,” říká Oldřich Pavlovský, výkonný ředitel Patria Direct.

V průběhu podzimu se na Burze cenných papírů Praha očekává hned několik primárních emisí akcií (IPO). Jen zřídka se však mluví o možnostech, které přinesou retailovým investorům. Jedním z okruhů informací, které budou dostupné na webu Centrum investora, proto bude právě problematika IPO z pohledu drobného investora. Chybět nebudou ani popisy jednotlivých společností, které letos vstoupí na burzu, a případně možnost ihned vstoupit do procesu úpisu a nakoupit akcie dané společnosti.

Na portálu se vedle akcií objeví i sofistikovanější produkty, například futures, certifikáty, waranty, komodity či různé zajištěné a strukturované produkty

Návštěvník stránek má vždy možnost přečíst si podrobný a srozumitelný popis jednotlivých produktů. Klientům Patria Direct se navíc zjednoduší přestup mezi tímto webem a jejich vlastním účtem. Budou moci vybrané cenné papíry a produkty velice snadno zařadit do svého portfolia.

Kontakt pro média:

Martin Kodýdek
+420 221 424 178

info@patria.cz

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o