Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

TISKOVÁ ZPRÁVA

V Praze dne 3. září 2007

Propojení stránek Patria Direct a Patria Online

Klienti společnosti Patria Direct, kteří využívají k investování její online internetovou aplikaci, budou mít od 3.září lepší přístup k informacím díky propojení stránek Patria Online a Patria Direct.

Internetové stránky Patria Online slouží investorům jako jeden z nejkvalitnějších zdrojů informací. Je zde možné najít komentáře k aktuálnímu dění na finančních trzích, online data, ekonomické analýzy a další informační servis určený k investičnímu rozhodování.

Na stránkách Patria Direct funguje internetová obchodní aplikace, která slouží investorům ke správě jejich účtů a k nákupu a prodeji cenných papírů.

“Klientům Patria Direct bude k přihlášení do obou aplikací stačit jedno přihlašovací jméno a heslo,” říká Martin Kodýdek, ředitel společnosti Patria Online a dodává: “Oba servery budou po přihlášení propojeny jedním hlavním menu, což klientům umožní např. rychle a jednoduše přejít ze svého obchodního portfolia na aktuální zprávy z trhu či čerstvě vydanou analýzu. Novou funkcionalitou bude rovněž podání pokynu přímo z informačního portálu Patria Online.”

Na stránkách Patria Direct tak přibudou nové záložky odkazující na jednotlivé informační okruhy Patria Online (Zpravodajství, Ekonomika, Akcie, Měny&Sazby).

Klienti Patria Direct tedy již nebudou potřebovat dvě různá okna a dvoje přihlašovací údaje, aby mohli spravovat svůj účet (nakupovat a prodávat cenné papíry) a současně hledat potřebné aktuální informace.

Kontakt pro média:

Martin Kodýdek
+420 221 424 178

info@patria.cz

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o