Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

TISKOVÁ ZPRÁVA

V Praze dne červen 2007

Patria Direct rozšířila nabídku investičních produktů o podílové fondy

Praha, červen 2007 – Od dnešního dne mohou klienti Patria Direct investovat také do podílových fondů. Celkově budou mít k dispozici více než 120 podílových fondů od předních světových investičních společností Credit Suisse a ING.

“Nová služba umožní klientům rychle a snadno nakoupit či prodat celou řadu podílových fondů přímo přes internet. Nebudou tak muset kvůli uzavření smlouvy navštívit banku ani investičního zprostředkovatele,” uvádí Oldřich Pavlovský, výkonný ředitel Patria Direct.

Široká škála fondů nabízí volbu téměř libovolné investiční strategie, a to z hlediska typu fondu, investičního horizontu, geografického regionu, hospodářského odvětví nebo měny fondu. Pro investování do podílových fondů stačí jednoduše vyplnit a odeslat obchodní pokyn nebo telefonicky kontaktovat makléře.

“Hlavním důvodem rozšíření nabídky o podílové fondy je poptávka klientů po investičních produktech, které nevyžadují každodenní starosti a přesto s přijatelným rizikem slibují vyšší výnos. Investice do podílových fondů je vhodná jak pro velké, tak i menší soukromé investory, kteří mají zájem svěřit své finanční prostředky do správy profesionálních manažerů” dodává Oldřich Pavlovský.

Kontakt pro média:

Martin Kodýdek
+420 221 424 178

info@patria.cz

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o