Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

TISKOVÁ ZPRÁVA

V Praze dne 7.12.2005

Portál Patria Online zvítězil v soutěži o nejefektivnější internetové řešení.

Investiční portál společnosti Patria Online provozovaný na www.patria.czzvítězil v premiérovém ročníku soutěže Internet Effectiveness Awards 2005 v kategorii online bankovnictví a finance. Výsledky byly vyhlášeny včera na slavnostním večeru ve Veletržním paláci.

Soutěž IEA pořádala Economia OnLine ve spolupráci s Asociací BIZ. Během dvouměsíčního nominačního období se do soutěže přihlásilo 103 internetových projektů. U přihlášených řešení porota posuzovala ekonomické a marketingové parametry, které se vztahují k České republice a časově pak k letům 2004 nebo 2005. Více informací o soutěži Internet Effectiveness Awards naleznete na www.iea.cz.

Vítězství portálu Patria Online odůvodnila porota následovně:
„Už osm let provádí Patria Online osvětu na finančních trzích. Charakteristická a zároveň v jistém smyslu unikátní je kombinace zpravodajství, analýz a rešerší. Téměř sedmi tisícovkám denních návštěvníků z cílové skupiny finančních odborníků a řídících pracovníků systém zasílá významné zprávy a varování u avizovaných akcií.“

„Jsme potěšeni rozhodnutím poroty. Naším cílem i nadále zůstává poskytovat relevantní informace z finančních trhů, které dokážeme zároveň finančně zhodnotit, ať již prodejem specializovaného placeného obsahu Patria Plus, tak i prodejem reklamních ploch. Kromě toho chceme poskytovat maximální informační servis klientům našeho online brokera Patria Direct. Pro naše uživatele chystáme řadu inovací, abychom se dále přiblížili jejich potřebám.“ řekl k výsledkům Martin Kodýdek, ředitel Patria Online.

Profil Patria Online

Patria Online, a.s. je provozovatelem vedoucího finančního serveru www.patria.cz zaměřeného na finanční trhy a ekonomiku. Společnost je součástí skupiny Patria Finance, investiční banky a zároveň největšího obchodníka s akciemi na BCPP.

Patria Online poskytuje svým uživatelům zejména online data, zpravodajství a analýzy, klientům specializovaného produktu Patria Plus www.patriaplus.cz nadstandardní komplexní informační servis. Portál Patria.cz navštíví měsíčně 40 000 uživatelů, kteří si zobrazí více než 1 milion stránek. Placený produkt Patria Plus využívají stovky klientů.

Kontakt pro média:

Martin Kodýdek
+420 221 424 178

info@patria.cz

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o