Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

TISKOVÁ ZPRÁVA

V Praze dne 14.10.2004

Investiční portál Patria.cz spustil komplexní informační zdroj z finančních trhů pod názvem Patria Plus

Společnost Patria Online, a.s., která provozuje investiční portál www.patria.cz, spustila tento týden novou verzi internetových stránek. Portálu nyní dominuje produkt Patria Plus, který nahrazuje platformu VIP Patria. Patria Plus je internetový informační zdroj určený finančním specialistům, ekonomům a investorům.

Ke změně názvu říká Martin Kodýdek, člen představenstva Patria Online, a.s.: „Patria Plus je kvalitativně na mnohem vyšší úrovni, než byla VIP Patria, proto jsme se rozhodli uvést na trh tuto komplexní informační platformu pro profesionály pod novým názvem.“ Co se týká obsahu, tak upřesňuje: „Největší přidanou hodnotou Patria Plus jsou data z devizových trhů, která poskytujeme v reálném čase a analyticko-zpravodajské výstupy, které komplexně pokrývají finanční trhy a českou ekonomiku.“

Patria Plus obsahuje tři moduly: Treasury Plus, Ekonomika Plus a Akcie Plus. Jádro produktu tvoří datová a zpravodajská část. K dispozici jsou online data z akciových, devizových, dluhopisových, peněžních a komoditních trhů. Data jsou doplněna o původní zpravodajství, analýzy a prognózy. Produkt dotvářejí obsáhlé databanky. Součástí Patria Plus jsou i konzultační a mobilní služby.

Investiční portál Patria.cz navštíví měsíčně 35 000 uživatelů, kteří si zobrazí více než 1 mil. stránek. Hrubé tržby z reklamy a placeného obsahu portálu přesáhly v 1. pololetí 2004 4 mil. Kč.

Informace pro tisk:

Patria Online, a.s., provozovatel investičního portálu www.patria.cz,, je součástí skupiny Patria Finance, a.s. (Patria). Patria je členem skupiny KBC Banking and Insurance Group, která patří mezi největší a nejsilnější finanční skupiny v Evropě. Hlavními akcionáři Patrie jsou KBC Bank (75%) a KBC Securities (25%).

Kontakt pro média:

+420 221 424 178

info@patria.cz

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o