Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

1.8.2001

Oznámení Patria Direct, a.s. o spuštění online obchodování s akciemi

Společnost Patria Direct, a.s. oznamuje, že zahájila činnost obchodníka s cennými papíry. Patria Direct nabízí online obchodování s akciemi na Burze cenných papírů Praha ("BCPP") prostřednictvím internetu na adrese www.patria-direct.cz. Vedle toho nabízí privátním klientům také telefonické obchodování prostřednictvím svých makléřů, a to nejen na pražské burze, ale i na všech hlavních akciových trzích v USA i Evropě.

"Internetový obchodní systém umožňuje sledování vývoje na BCPP, podávání pokynů, evidenci portfolia a další služby. Obchodování na BCPP pomocí internetu není limitováno velikostí pokynu, a je tedy vhodné pro všechny klienty. Samozřejmostí je vysoká úroveň zabezpečení prováděných transakcí stejně jako kvalitní informační podpora pro investory," říká předseda představenstva Patria Direct Oldřich Pavlovský.

Cena za využití internetového obchodního systému Patria Direct začíná u uskutečněných obchodů v segmentu SPAD již na 1000 Kč/lot, v případě obchodů v AOS (KOBOS) na 0,3% z objemu obchodu. Všichni klienti mají možnost využít pro své obchody jak internetový obchodní systém, tak osobního makléře Patria Direct. Obchodovat lze tedy i na dovolené nebo na pracovní cestě kde nemáte přístup ke svému počítači.

Patria Direct, a.s. je stoprocentně vlastněna společností Patria Online a.s., která na internetové adrese www.patria.cz provozuje silný finanční portál. "Spuštěním online obchodování s akciemi prostřednictvím Patria Direct využívá skupina Patria synergie z provozování vertikálního portálu www.patria.cz a významné pozice Patria Finance mezi obchodníky s cennými papíry," říká Martin Kodýdek z Patria Online.

Patria Direct, a.s. je členem skupiny Patria Finance, a.s., která je významnou finanční institucí, úspěšně působící v České republice již od roku 1994. Patria Finance patří do skupiny KBC Bank and Insurance Group (KBC), řadící se mezi největší a nejsilnější finanční seskupení v Evropě. Patria Direct byla založena jako odpověď na rostoucí zájem privátních klientů o využití služeb společnosti Patria Finance, orientované doposud převážně na firemní klientelu.

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o