Patria-finance, a.s. Patria-finance, a.s.
   Úvod  |   Tisková prohlášení  |   Kariéra v Patrii  |   Kontakt Patria-finance, a.s.
  Patria-finance, a.s.
   Skip Navigation Links.    
Tisková prohlášení Zpět

Prague Internet World, 19.4.2000, 16:15

Společnost Patria Finance, a.s. oznamuje, že spustila jako první v České republice na internetových stránkách www.patria.cz služby podporované daty a komentáři poskytovanými renomovanou světovou informační společností Reuters.

„Tento krok považujeme za průlom na českém Internetu. Završujeme jím naše roční internetové tažení zaměřené na vybudování informačně nejrobustnějšího finančního webu v Čechách. V souladu s naší strategií budou nové služby přístupné zdarma,“ řekl výkonný ředitel Patria Finance Vladimír Kreidl.

„Uvedení služby Reuters Investor na trh je jedním z prvních výsledků našeho strategického záměru převést veškeré finanční služby na Internetovou platformu a plně tak využít možností, které tato technologie poskytuje. Jsme přesvědčeni, že Česká republika nabízí v tomto směru velký potenciál a jsme rádi, že naším prvním partnerem se stala právě Patria Finance,“ řekl Jan Lomoz, Senior Marketing Executive, Reuters Praha.

Na stránkách www.patria.cz, které jsou od pondělí ve zcela nové grafické i technické podobě, přibudou nové záložky Světové akciové trhy a Světové devizové trhy. V obou budou moci uživatelé sledovat on-line dění na akciových a devizových trzích v celém světě, a to jak v tabulkové a grafické podobě, tak formou komentářů.

Lahůdkou pro specialisty v oboru financí bude nová služba Terminál. V ní budou moci uživatelé sledovat různé údaje najednou až v šesti různých oknech na jedné obrazovce – např. poslední kotace z devizových trhů domácích i zahraničních, komentáře z domova i ze světa, grafy měn, akciových indexů, cen ropy a mnoho dalších. Technické řešení všech nových služeb realizovala společnost Logos, s.r.o.

„Díky soustředěnému úsilí se nám za poslední tři měsíce podařilo zvýšit návštěvnost na www.patria.cz o více než 100%. Naším strategickým cílem je do října expandovat o dalších 100%. Chceme toho dosáhnout díky posílení finančního obsahu daty od Reuters, díky novým službám a díky velké reklamní kampani, kterou právě spouštíme“, řekl Vladimír Kreidl.

Kontakty:
Vladimír Kreidl, tel.: 221 424 111, mail: kreidl@patria.cz;
Jan Lomoz, tel.: 2419 0404; jan.lomoz@reuters.com;
David Dvořák, Logos, tel.: 4100 6666, davidd@logos.cz.

 
 
Patria Finance, a.s., Jungmannova 24, 110 00 Praha 1, Czech Republic Phone: (00420) 221 424 111, Fax: (00420) 221 424 222; e-mail: info@patria.cz
Reuters: PTRR-Z; Bloomberg: PATR
Informace o cookies
o